Grandbetting 117 – Grandbetting117 Yeni Giriş Adresi

Grandbetting canlı bahis sitesi yeni giriş adresi Grandbetting117.com olarak bugün itibariyle güncellendi. Sabah saatlerindeki adres engellemesinde Grandbetting116 adresi devre dışı bırakılınca Grandbetting117 adresi yayın hayatına başlamış oldu. Genellikle birkaç gün arayla meydana gelen adresi engellemelerinde mağduriyet yaşamak istemiyorsanız ana sayfamızda bulunan Grandbetting117 giriş butonunu tercih edip otomatik yönlendirme alabilirsiniz.

Daha sonraki adres güncellemesi ile ilgili detayları da şimdiden vereceğiz. Grandbetting118 yeni giriş adresi olarak belirlenecek ve yayına başlayacaktır.

Grandbetting117 İlk Üyelik Bonusu

Grandbetting hesap açma işlemleri için sitenin sağ üst köşesinde bulunan sarı üye ol butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıkladığınızda kişisel bilgiler, iletişim bilgileri ve kullanıcı bilgileri ile birlikte bir form doldurulmaktadır. Formu doldurup onayladığınızda son işlem olarak belge sunmanız gerekiyor. Hemen ardından Grandbetting117 ilk üyelik bonusu kazanılabilirsiniz. Bir depozit bonusu olduğundan dolayı ilk üyelik promosyonu için minimum 50 TL yatırmanız gerekmektedir. Yatırım aracında herhangi bir kısıtlamaya gidilmemiş. Promosyondaki maksimum üst sınır 400 TL olarak belirlenmiş.

Grandbetting117 115 Çevrim Şartsız Para Yatırma Bonusu

Sitenin para yatırma yöntemleri arasında bulunan QR kod, referans kodu ve Cepbank uygulamaları çok rağbet görüyor. Üstelik bu üç uygulamaya özel bir promosyon da var. Grandbetting117 %15 çevrim şartsız para yatırma bonusu bir depozit promosyonudur. Yukarıda saydığımız 3 uygulama ile birlikte minimum 50 TL yatırım işlemi gerçekleştirdiğinizde maksimum 250 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Promosyon için mutlaka yatırın işleminden sonra Grandbetting canlı destek birimi ile iletişime geçerek bonus talebinizi oluşturmanız gerekmektedir. Promosyon çevrim şartsız olarak sunulduğundan dolayı üyeler tarafından da büyük bir rağbet görüyor. Böylece günlük olarak sunulan promosyonunda her gün 250 TL kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir